Україна страждає від небезпечного шкідника: “пожирають все на своєму шляху”
Квітень 30, 2019З початком дощів в Україні почали з’являтися небезпечні мешканці, які атакують українців
В Україну з Іспанії прийшов небезпечний шкідник – рудий слимак, який з’їдає все на своєму шляху. Він атакує городи і сади в Львівській області, але незабаром може поширитися на всі регіони.
Вчені говорять, що черевоногі розплодилися через теплі зими і вологий клімат. У спеку слизнів менше – вони ховаються від спеки, яка сушить їх тіла. А ось під час дощу – просто навала шкідників, кажуть жителі Винників Львівської області. Слизькі паразити виповзають ввечері і господарюють на городах до світанку.
Від «рудої пошесті» страждають ще десяток країн Європи – від Португалії до Швеції. Слимаки швидко розмножуються і розповзаються по світу, оскільки в природі ворогів у них немає – крім винахідливості людини.
«Є гранули, які містять засоби для залучення тих слимаків і одночасно знищують їх при їх поїданні … На зиму доцільно перекопувати ділянку – зимують вони на стадії яйця і слимака на глибині до 10 сантиметрів, тому перед першими заморозками або під час відлиг ділянка варто перекопати – і таким чином ми їх можемо знищити», – розповів доцент кафедри лісівництва Національного лісотехнічного університету України Володимир Кравець.
Починати боротьбу з рудими слимаками фахівці рекомендують вже сьогодні. Восени шкідники відкладають яйця – кожна особина по 400 штук, – і куди складніше буде їх знищити, коли вони все вилупляться і полізуть в городи.
Також раніше повідомлялося, що науковці виявили нову небезпеку для людства. Так, стало відомо про новий чинник, який може призвести до екологічної катастрофи. Як виявилося, люди споживають занадто багато прісної води, якої вистачає далеко не на всіх. Через це по всьому світу встановлено безліч опріснювальних установок – близько 16 тисяч. Саме вони дають досить негативний вплив на Світовий океан.
Вчені змогли підрахувати, що споруди приносять в півтора рази більше шкоди ніж користі. На один літр опріснення води, доводиться півтора літра солоного розчину. Розчин дуже «отруйний», а тому ніяка життя існувати поруч з ним не може. Однак, після опріснення води, відходи виливаються в океан або в землю. Зливання відходів в океан загрожує, не тільки забрудненням води, але і вимиранням здебільшого морської фауни, що призведе до незворотних наслідків для екосистеми Землі.