За власним сценарієм: 7 причин працювати на себе

За власним сценарієм: 7 причин працювати на себе

Лютий 3, 2016 0 By admin

Навряд чи у дитинстві хтось мріяв стати начальником відділу або топ-менеджером. Багато хто з нас хотіли лікувати, бути балериною, або космонавтом. У результаті ж змушені вгадувати настрій начальника, чекати закінчення робочого дня та відпустки. Та з кожним роком більшість українців заявляє, що не хоче миритися з такою ситуацією.

Можливостей для виправлення цього безліч. Навіть якщо у вас поки немає ідеї для власного стартапу, або ж коштів для втілення бізнес-ідеї, можна спробувати силифрілансером. Пропонуємо 7 аргументів, які підтверджують, що працювати на себе набагато краще.

№1. Отримуєте все, що заробляєте

Усі доходи — ваші. І тільки вам вирішувати, скільки витрачати на власні потреби та виділяти на розвиток справи. Це корисно ще й з того аспекту, що спеціаліст, зареєструвавшись на біржі фрілансу, бачить справжню ціну своєї праці.

№2. Заробляєте, скільки забажаєте

Скаргам на мізерну платню немає місця у лексиконі людини, що працює на себе. Заробіток напряму залежить від навичок, бажання, організованості. З іншого боку, коли у житті виникають ситуації, які мають вищий пріоритет, ніж заробляння грошей (наприклад, хвороба, приїзд друга дитинства чи концерт улюбленої групи), роботу можна відкласти, не випрошуючи вихідний у керівництва.

№3. Навчайтесь бути по-справжньому відповідальним та організованим

Отримати догану від начальника за жахливий звіт чи заплатити штраф за запізнення — це одне, а понести збитки через свою безвідповідальність або не здати проект і не отримати гроші — зовсім інше. Розуміння, що прибуток залежить від тебе — найкраща мотивація. Заради цього можна і прокинутись раніше, і розваги відкласти.

№4. Розумієте, що треба вчитися новому

Обов’язки працівника в офісі можуть не змінюватися протягом багатьох років. Фрілансеру доводиться постійно вчитися. Навички можуть бути різні: від розробки логотипів до створення повноцінного сайту. По-перше, у різних клієнтів відрізняються вимоги. По-друге, є конкуренція, ніхто не зобов’язаний платити фрілансеру і користуватися його послугами, якщо той не розвивається.

Через певний час будь-якої роботи на себе з’являється потреба оволодіти навичками планування, ведення переговорів, оптимізації витрат. Коли знання потрібні тут і зараз, вони засвоюються набагато краще.

№5. Самі формуєте коло спілкування

Найманим працівникам доводиться спілкуватися з колегами та керівництвом, незалежно від того, хочеться їм це робити чи ні. Людина, що працює на себе, вільна у формуванні кола спілкування. Вона навіть може відмовитися від важливого клієнта чи партнера, якщо спілкування з ним є постійним стресом.

№6. Самостійно обираєте графік

Є жарт про те, що офісні працівники не помітили сонячного затемнення, оскільки сонце у них затемнене 5 днів на тиждень восьмигодинним робочим днем. Працювати на себе можна інакше, підбираючи найбільш продуктивний і зручний графік. Створюючи робочий графік, більшість починає планувати і дозвілля, і домашні справи, а це організовує.

№7. Вчитеся робити заощадження

Зарплата щомісяця розслаблює. Фріланс чи власний бізнес — завжди ризик. Новачкам у цій сфері зазвичай вистачає одного невдалого місяця з боргами, щоб зрозуміти необхідність заощаджень та планування витрат.

Звісно, робота на себе — вибір не для кожного. Але перш ніж відмовитися від шансу відчути свободу, зауважте, що не спробувавши ви ніколи не зрозумієте, що Вам насправді потрібно. Адже, теплих офісних крісел у світі мільйони, а ви у себе один.kak_prosto_rabotat_na_sebya_bez_vlozhenij

http://inspired.com.ua/